Firanex DeLux – oferta dla wymagających

Szanowni Państwo,

jesteśmy jedynym dystrybutorem na województwo łódzkie luksusowych marek James Hare, Scaglioni, Jab dywany, Güell Lamadrid.

Firma James Hare jest wiodącym specjalistą w Wielkiej Brytanii produkującym wysokiej klasy jedwabie. Firma prowadzona nadal przez rodzinę Hare, przoduje w produkcji luksusowych tkanin dla wymagającego świata mody i wnętrz. Luksusowe tkaniny James Hare są znane na całym świecie.

Produkty włoskiej firmy Scaglioni są projektowane i produkowane przez rzemieślników i projektantów na wysokim poziomie, z wieloletnim doświadczeniem i znajomością branży od karniszy i akcesoriów do rolet i zasłon. Wzornictwo i jakość wyrobów zdobyły uznanie na całym świecie.

Güell Lamadrid firma, która powstała w 1973 r. prezentuje tkaniny najwyższej jakości w których istnieje równowaga między skomplikowaną formą i funkcjonalnością. Tkaniny te przedstawiają dbałość o najmniejszy szczegół, aby każda przestrzeń była wyjątkowa.

Jab dywany to niemiecka, rodzinna  firma, która tworzy „Four Seasons” dywany dla każdego stylu: klasycznego, eleganckiego, romantycznego czy nowoczesnego. Wyroby tej marki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 

 

Copyright © 2017
made by pinkpin