Firanex DeLux – oferta dla wymagających

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy produkty dla najbardziej wymagających klientów. Produkty te są najwyższej jakości od najlepszych projektantów na świecie. Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Jesteśmy jedynym dystrybutorem na województwo łódzkie luksusowych marek James Hare, Scaglioni, Silent Gliss, Güell Lamadrid, PT presigious textils.

Firma James Hare jest wiodącym specjalistą w Wielkiej Brytanii produkującym wysokiej klasy jedwabie. Firma prowadzona nadal przez rodzinę Hare, przoduje w produkcji luksusowych tkanin dla wymagającego świata mody i wnętrz. Luksusowe tkaniny James Hare są znane na całym świecie.

Produkty włoskiej firmy Scaglioni są projektowane i produkowane przez rzemieślników i projektantów na wysokim poziomie, z wieloletnim doświadczeniem i znajomością branży od karniszy i akcesoriów do rolet i zasłon. Wzornictwo i jakość wyrobów zdobyły uznanie na całym świecie.

Güell Lamadrid firma, która powstała w 1973 r. prezentuje tkaniny najwyższej jakości w których istnieje równowaga między skomplikowaną formą i funkcjonalnością. Tkaniny te przedstawiają dbałość o najmniejszy szczegół, aby każda przestrzeń była wyjątkowa.

Silent Gliss to firma produkująca najwyższej jakości przysłony okienne i karnisze.

PT presigious textils to producent tkanin do zasłon i tapicerki, począwszy od współczesnych nadruków bawełnianych, aż po wyrafinowane haftowane jedwabie.

 

 

Copyright © 2021