Firany i zasłony

Firany i zasłony – jaką funkcję powinny pełnić?

Firany i zasłony są najczęściej stosowaną dekoracją okien. To one sprawiają, że domy i mieszkania stają się przytulną oazą, w której można miło spędzić czas. Urządzając wnętrze warto odpowiedzieć na pytanie, jaką funkcję mają pełnić przesłony okienne. Firanki do kuchni mogą ustrzec przed spojrzeniem sąsiadów i zapewnić intymność. Nowoczesne zasłony w sypialni pozwolą skutecznie zmniejszyć natężenie światła w nocy, a eleganckie firany zatrzymają promienie słoneczne oraz sprawią, że przestrzeń mieszkalna nabierze niepowtarzalnego charakteru.

 

Jak wybrać odpowiednie zasłony i firanki?

Odpowiedni dobór koloru, wzoru na tkaninie, czy też samej formy upięcia materiału nie mogą być przypadkowe – wystrój okna musi być spójnym elementem wnętrza. Firanki do salonu mogą odgrywać rolę akcentu i doskonale podkreślić walory przestrzeni. Odpowiednio dobrane zasłony będą ciekawym tłem dla pomieszczenia.  W zależności od tego, jaki efekt ma zostać osiągnięty, warto poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniego wzoru.

Nie wiecie Państwo, jakie nowoczesne firany do salonu spełnią Wasze oczekiwania? Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie rozwiązania dekoratorskie do każdego wnętrza Zapraszamy do kontaktu. W naszym salonie zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże Państwu w doborze najlepszych firan i zasłon do każdego okna.

Copyright © 2021