Karnisze elektryczne

Karnisze elektryczne – poprawa komfortu

Urządzając przestrzeń mieszkalną, warto zadbać o funkcjonalne detale. Odpowiedni wybór akcesoriów poprawi codzienny komfort korzystania z pomieszczeń. Dobrym rozwiązaniem są karnisze elektryczne, które znacznie ułatwiają zaciemnianie wnętrz i ich osłonę przed promieniami słonecznymi. To idealne rozwiązanie dla wysokich pomieszczeń, w których ręczne zasuwanie zasłonek może stanowić wyzwanie. Dlatego karnisze elektryczne cieszą się coraz większą popularnością i są chętnie wybierane do wysokich domów.

Wysoka jakość nowoczesnych rozwiązań – karnisze elektryczne

Idealne karnisze to połączenie eleganckiego wzornictwa oraz nowoczesnej technologii. Zaletą produktów dostępnych w naszym sklepie jest szwajcarska precyzja wykonania, która gwarantuje ciszę i wydajność. Oferujemy sprawdzone rozwiązania takie jak system Silent Gliss 5600, który umożliwia niemal bezgłośne funkcjonowanie – nowy silnik o wysokiej wydajności pracuje z prędkością nawet do 21 cm na sekundę. To pozwala na szybkie i wygodne zasłanianie okna.

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać karnisze elektryczne o estetyce i funkcjonalności w pełni dostosowanej do potrzeb oraz oczekiwań.

Copyright © 2021