Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Karnisze

Karnisze – estetyczna ozdoba wnętrza

Karnisz to nieodłączny element aranżacji okiennej. To do niego przymocowane są zasłony, firany, lambrekiny czy rolety rzymskie. Pozwala wydobyć walory tkanin, tworząc dla nich estetyczne ramy. Jaki więc wybrać karnisz, by jak najlepiej spełniał swoje funkcje?

Przede wszystkim oprócz kwestii estetyki, wybór karnisza należy dostosować do wymiarów okien oraz rodzaju wieszanych dekoracji. Poszczególne produkty różnią się rozmiarem, kolorystyką, sposobem montażu oraz możliwością mocowania. W ofercie posiadamy karnisze firm: Scaglioni, Zegar, Marcin Dekor, Inter Decor PRO oraz Bojanek.

Najpiękniejsze karnisze na wymiar

W naszym salonie dostępne są również rozwiązania indywidualne, w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Ciekawą opcją, która łączy funkcjonalność i estetykę, są karnisze na wymiar. To od klienta zależy nie tylko jego długość, ale także forma, kształt, sposób mocowania, rodzaje wsporników, kolorystyka oraz rodzaje końcówek. W Firanex pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie, podkreślające piękno Twego wnętrza. Dobierzemy również firany i zasłony, które podkreślą styl i pomogą stworzyć odpowiedni klimat.

Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt