Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Dla architektów

Profesjonalna współpraca

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW, PROJEKTANTÓW I DEKORATORÓW

Zależy nam na podjęciu długoterminowej współpracy, opierające się na wzajemnej pomocy i korzyściach. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi jak i studiami projektowymi. Oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie przy realizacji projektów Waszych klientów. Pomagamy dobrać funkcjonalne rozwiązania, które swoją estetyką będą pasowały do oczekiwanego wystroju mieszkania lub domu.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami, a nasze kolekcje przygotowujemy zgodnie z aktualnymi trendami. Dlatego dla specjalistów, którzy z nami współpracują, regularnie organizujemy szkolenia i prezentacje naszych najnowszych kolekcji, by pomóc w bieżącej obsłudze klientów. Nie boimy się wyzwań. Z nami będziecie mogli wdrażać swoje najbardziej śmiałe pomysły. Zapraszamy do współpracy.

Salon Pabianicka

salon@firanex.com.pl
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
pon-pt: 10ºº – 18ºº

“FIRANEX” Izabela Kluczyk, Michał Ciechulski, Ewelina Kluczyk-Ciechulska S.C.

Nr konta: 53 1140 2004 0000 3302 7526 8287

Tytuł wpłaty: Dekoracja okna-p.XXXX

Ewelina Ciechulska: 505027604

Formularz kontaktowy

  Klasyczny styl Alcova.pl
  Logotyp
  Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
  Kontakt
  ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
  Pełny kontakt