Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Meble AlmiDecor – Łódź

Design, który zachwyca

Drewniane meble AlmiDecor

AlmiDecor to ponadczasowe kolekcje mebli, które powstają z wyselekcjonowanych odmian drewna – szlachetnych, utrzymanych w stonowanych odcieniach. Wspaniale dopasowują się do współczesnych aranżacji, zarówno nowoczesnych, jak i stylizowanych na retro czy vintage. Pozwalają na spójne wyposażenie każdego wnętrza mieszkalnego, w tym salonu, sypialni czy gabinetu. Docenią je Państwo je za jakość wykonania, która sprawi, że będziecie latami zadowoleni z decyzji, jaką podjęliście o zakupie mebli AlmiDecor w Łodzi.

Cieszymy się, mogąc udostępnić Państwu tak inspirujące meble z drewna harmonizujące z dodatkami tekstylnymi, betonem, szkłem oraz metalem. To sprawi, że z powodzeniem dopasujecie je do różnych stylów architektonicznych – od nowoczesnego i loftowego, przez klasyczny, aż po kolonialny czy rustykalny. Zapraszamy!
Umów pomiar
Ponadczasowy design
Elegancja płynąca z natury
Meble nowoczesne i stylizowane
Kompleksowe wyposażenie wnętrza
Przyjemna harmonia

Meble tworzące komfortową przestrzeń

AlmiDecor to styl i piękno, które wydaje się ponadczasowe. Nigdy bowiem nie przemija nasza tęsknota za meblami oraz dodatkami wykonanymi z wysokiej jakości surowców. Jednym z nich bez wątpienia jest solidne drewno, które po odpowiedniej obróbce zyskuje jeszcze lepsze parametry wytrzymałościowe. Powstające z niego stoły jednoczą całe rodziny oraz przyjaciół podczas celebrowania wspólnych posiłków, z kolei regały i szafki pozwalają na wygodne przechowywanie oraz eksponowanie przedmiotów. Co Państwo wybiorą?

Możecie zamówić u nas tylko jeden mebel, który szybko stanie się niekwestionowanym królem wnętrza. Możecie Państwo też zdecydować się na cały zestaw do sypialni czy salonu, dzięki któremu przeprowadzicie udaną metamorfozę tego pomieszczenia. Do mebli AlmiDecor polecamy też pasujące dodatki tekstylne, które ocieplą wygląd wnętrza, wznosząc jakość wypoczynku na zupełnie nowy poziom.

Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt