Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

O nas

Pracownia szycia artystycznego

Od projektu do gotowego rozwiązania

W procesie aranżacji wnętrz duże znaczenie ma dobór odpowiednich dekoracji okiennych – tekstylia podkreślają styl oraz pomagają nadać oczekiwany klimat pomieszczeniom. Urządzenie eleganckiego i przytulnego wnętrza to dla wielu właścicieli domów wyzwanie. Mimo ciekawych pomysłów nie znajdują w sklepach produktów, których wzornictwo oraz jakość spełniłyby ich oczekiwania. Dlatego w Firanex od ponad 30 lat pomagamy klientom osiągnąć zamierzone efekty aranżacji, projektując i szyjąc dla nich zasłony, firany oraz inne dekoracje okienne na indywidualne zamówienie.

W Firanex spełniamy marzenia

Materiały, z których powstają firany, zasłony i dekoracje okienne Firanex, są sprowadzane do naszej pracowni z całego świata. Zależy nam, aby oferować wyłącznie tkaniny wysokiej jakości. Często szukamy płócien o bogatym i niebanalnym wzornictwie. Materiały wykorzystujemy do przygotowywania zarówno minimalistycznych aranżacji i projektów utrzymanych w duchu skandynawskim, jak i sięgamy po modne, współczesne rozwiązania, o które pytają miłośnicy stylu nowoczesnego. Dla zwolenników klasyki wykonujemy również bogate aranżacje okienne z kilku tkanin, które stanowią wyjątkową dekorację i przyciągają spojrzenia. Projektowanie i szycie firan i zasłon to nasza praca, która daje nam wiele satysfakcji. Cieszymy się, że od ponad trzech dekad możemy tworzyć piękne okienne aranżacje na indywidualne zamówienie i spełniać marzenia klientów o pięknym wnętrzu.

Logotyp Firanex
Profesjonalna konsultacja
Zachęcamy do umówienia konsultacji, abyśmy mogli poznać Wasze potrzeby. Specjaliści Firanex pomogą w doborze najwyższej jakości ozdób okiennych, systemów rolet, tapet i dodatków do wnętrz, które będą spełnieniem wszelkich oczekiwań.

Realizacje

Każdy projekt, który powstaje w naszej pracowni, to połączenie kreatywności i umiejętności krawieckich na najwyższym poziomie. Korzystamy z wyselekcjonowanych materiałów z całego świata, by nasze dekoracje okienne ozdabiały Wasze domy. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych realizacji.
Czytaj więcej

Referencje

Firanex to profesjonalizm i najwyższe standardy w obsłudze klienta indywidualnego. Od ponad 30 lat uczestniczymy w aranżowaniu Waszych domów, zmieniając ich wystrój dzięki dekoracjom okiennym, które są projektowane i szyte w naszej pracowni. Jesteśmy wdzięczni za każdą pozytywną opinię, którą się z nami dzielicie.
Czytaj więcej

Projekty na zamówienie

W Firanex do każdego projektu podchodzimy wyjątkowo i tak traktujemy każdego z Was. Umawiamy się na indywidualne spotkania, by jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania i sposób widzenia. W czasie konsultacji możemy obejrzeć wnętrze domu i wykonać niezbędne pomiary. Uzyskane informacje stanowią dla nas podstawę, która jest niezbędna do opracowywania oryginalnego projektu W naszej pracy skupiamy się na funkcjonalności, jednocześnie dążąc do stworzenia harmonijnego i spójnego estetycznie wystroju.

Profesjonalna obsługa

Nieustannie się rozwijamy i testujemy nowe rozwiązania, by współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowości, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów. Dzięki bogatej ofercie i wieloletniemu doświadczeniu możemy proponować starannie dopasowane dekoracje okienne w różnych stylach oraz nowoczesne rozwiązania takie jak systemy elektryczne. Naszym największym atutem jest profesjonalna obsługa – zespół specjalistów Firanex pomoże dopasować rozwiązania, które będą najlepiej spełniały Wasze potrzeby. Potwierdzeniem naszego zaangażowania w każdy projekt są nasze wyjątkowe realizacje, a także referencje i pozytywne opinie, którymi dzielą się z nami klienci.

Klasyczny styl Alcova.pl
Zainteresowany? Zamów pomiar
Zamów pomiar
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt