Refleksole i moskitiery

Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy NOWE PRODUKTY, którymi są refleksole i moskitiery, przesłonięcia ogrodów zimowych.

Moskitiery gwarantują mieszkanie wolne od komarów, much i innych insektów. Dzięki nim można w pełni cieszyć wieczorami spędzanymi przy otwartych oknach i drzwiach balkonowych.

Refleksole są to rolety materiałowe przeznaczone do montażu na zewnątrz lub wewnątrz obiektu. Dzięki swoim właściwościom gwarantują skuteczną barierę dla wpadającego światła, tłumią kontrasty, a jednocześnie zachowują dobrą widoczność na zewnątrz.

Ogrody zimowe, duże przeszklone powierzchnie stanowią coraz częstszy element architektoniczny. Okna i ogrody, oranżerie cieszą oko swoich właścicieli. Do pełnej funkcjonalności tak dużych powierzchni szklanych potrzebna jest jednak często osłona, która umożliwi zacienienie w słoneczny dzień, lub osłonę okien zimą. Dlatego oferujemy Państwu system do przesłaniania dużych przeszklonych powierzchni, świetlików oraz ogrodów zimowych zbudowany na bazie MTS i szyn FMS i silnika Shuttle, co gwarantuje łatwość instalacji i niezawodność Skylight System. System ten wykorzystuje zatrzaskiwanie suwaków oraz uchwytów na szynie, co znacznie przyśpiesza montaż szyn i zawieszanie tkanin. Poprzeczne elementy FSS pozwalają na zawieszenie tkaniny w taki sposób by przestrzeń pomiędzy ścianami została dokładnie zakryta.

Copyright © 2021