Rolety dzień/noc

Funkcjonalne rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc to połączenie tradycyjnych rolet i firanek. System regulacji sprawia, że w dzień mogą subtelnie przesłaniać okna, zapewniać intymność i komfort oraz chronić przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzaniem wnętrz. Wieczorem i w nocy można je z łatwością zaciemnić, by osłonić pomieszczenie przed ostrym, ulicznym światłem. To funkcjonalne rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w eleganckim salonie, nowocześnie urządzonej sypialni, jak i w pokoju dziecięcym.

Rolety dzień/noc – moc wzorów

Rolety dzień/noc mogą zostać uszyte z różnorodnych materiałów i stanowić atrakcyjną dekorację wnętrza, która doskonale podkreśli jego charakter. Połączenie dwóch rodzajów pasów i ich podwójne prowadzenie pozwala osiągnąć kompromis między lekkością i ciekawym designem rolet, a ich funkcją zaciemniającą. Jasne pasy z cienkiego, transparentnego materiału lub siatki oraz ciemne pasy z grubszej tkaniny pozwalają na swobodne sterowanie intensywnością światła i dostępem promieni słonecznych w pomieszczeniach.

Ciekawym rozwiązaniem są również rolety plisowane – plisy, które można z powodzeniem zamontować na oknach o niestandardowych rozmiarach i kształtach.

Nasi projektanci z przyjemnością pomogą Państwu wybrać zarówno najlepsze rozwiązanie technologiczne, jak i materiał, który spełni Państwa oczekiwania wizualne i funkcjonalne.

Copyright © 2021