Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Rolety rzymskie

Funkcjonalne i dekoracyjne

Rolety rzymskie – ciekawa alternatywa dla firan

Rolety rzymskie są modną i nowoczesną alternatywą dla firan. Bogata kolorystyka oraz różnorodność wzorów sprawia, że stanowią niebanalną dekorację każdego wnętrza. Mogą pełnić wiele różnych funkcji w zależności od wybranej tkaniny. Są chętnie wybierane przez klientów, ponieważ: zaciemniają pomieszczenia, by zapewnić spokojny sen lub przyciemniają nasłonecznione wnętrza dla codziennego komfortu. Bardzo popularne są również rolety rzymskie transparentne, które pięknie rozpraszają światło i nadają niepowtarzalny klimat oraz optycznie powiększają wnętrza.

Jeśli chcecie Państwo dopasować rolety do wnętrz w swoim domu, zachęcamy do umówienia pomiaru. Specjalista z Firanex wymierzy okna oraz przeprowadzi wstępną konsultację przed opracowaniem indywidualnego projektu.
Umów pomiar
Wysoko gatunkowe tkaniny
Szycie na dowolny wymiar
Profesjonalny projekt aranżacji okiennej
Montaż na najwyższym poziomie

Rolety rzymskie – dobry zamiennik zasłon

Rolety rzymskie są uniwersalne – w dzień odsłaniają całe okno i wpuszczają naturalne światło, a w nocy szczelnie je zaciemniają, zapewniając komfortowy sen. Mogą zasłaniać całą ramę okienną lub pojedyncze okno, co znacznie ułatwia wietrzenie. W zależności od wybranego rodzaju tkaniny, z jakiej zostaną uszyte, rolety mogą być lekkie i przewiewne lub ciężkie niczym tradycyjne zasłony. Rozwinięte ukazują całe piękno tkaniny, a zwinięte fantazyjnie się układają – powstają ciekawe marszczenia oraz drapowania, które sprawiają, że pomieszczenie nabiera indywidualnego charakteru

Estetyczny wygląd rolet rzymskich

Nasz zespół doświadczonych projektantów pomoże w doborze rolet: rodzaju mechanizmu podciągania, tkaniny oraz koloru najlepiej pasujących do Państwa potrzeb i preferencji. Na Twoje życzenie zrobimy to w Twoim domu, by najlepiej wykorzystać panujące tam światło i dopasować kolory do mebli.

Jeśli jednak wolicie Państwo tradycyjne rozwiązania – zasłony i firany zachęcamy do wyboru dekoracji szytych na . Możesz również zajrzeć po nowoczesne rozwiązania przysłaniania okna, które cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem: żaluzje drewniane oraz aluminiowe lub często wybierane plisy.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt