Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Systemy elektryczne

Nowoczesne technologie

W Firanex oferujemy naszym klientom systemy elektryczne, które znacznie ułatwiają sterowanie natężeniem światła w pomieszczeniach i sprawiają, że codzienne przebywanie w domu staje się przyjemnością.

Nowoczesne systemy elektryczne stanowią funkcjonalną alternatywę dla tradycyjnych: rolet, rolet rzymskich, karniszy i żaluzji. Dzięki intuicyjnej i automatycznej obsłudze możecie Państwo zmieniać kąt nachylenia lameli, a także dowolnie podnosić i opuszczać rolety bez wstawania z kanapy lub z fotela. Ma to szczególne znaczenie w pomieszczeniach, które są zorientowane na południowy wschód lub zachód. W takich wnętrzach bardzo trudno jest zachować równowagę między optymalnym poziomem oświetlenia i zaciemnieniem. Tymczasem system elektryczny pozwala na swobodne sterowanie roletą, która podnosi się i opuszcza, karniszem – który przesuwa tkaninę, zasłaniając okno lub je odsłaniając i żaluzjami, których lamele mogą pozostawać zamknięte w czasie największego nasłonecznienia lub otwarte, by wnętrze wypełniło się naturalnym światłem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na systemy elektryczne. Zapraszamy na konsultację, podczas której specjaliści Firanex odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie do Państwa domu.

Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt