Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Systemy elektryczne

Nowoczesne technologie

W Firanex oferujemy naszym klientom systemy elektryczne, które znacznie ułatwiają sterowanie natężeniem światła w pomieszczeniach i sprawiają, że codzienne przebywanie w domu staje się przyjemnością.

Nowoczesne systemy elektryczne stanowią funkcjonalną alternatywę dla tradycyjnych: rolet, rolet rzymskich, karniszy i żaluzji. Dzięki intuicyjnej i automatycznej obsłudze możecie Państwo zmieniać kąt nachylenia lameli, a także dowolnie podnosić i opuszczać rolety bez wstawania z kanapy lub z fotela. Ma to szczególne znaczenie w pomieszczeniach, które są zorientowane na południowy wschód lub zachód. W takich wnętrzach bardzo trudno jest zachować równowagę między optymalnym poziomem oświetlenia i zaciemnieniem. Tymczasem system elektryczny pozwala na swobodne sterowanie roletą, która podnosi się i opuszcza, karniszem – który przesuwa tkaninę, zasłaniając okno lub je odsłaniając i żaluzjami, których lamele mogą pozostawać zamknięte w czasie największego nasłonecznienia lub otwarte, by wnętrze wypełniło się naturalnym światłem.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na systemy elektryczne. Zapraszamy na konsultację, podczas której specjaliści Firanex odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie do Państwa domu.

Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 140 93-418 Łódź
Pełny kontakt