Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Rolety techniczne

Wygoda codziennej obsługi

Rolety techniczne – poprawa komfortu

Zamontowanie nowoczesnych rolet technicznych elektrycznych wpływa znacznie na poprawę komfortu funkcjonowania w domu lub mieszkaniu. System rolet tworzy skuteczną przesłonę okna, która chroni pomieszczenia przed promieniami słonecznymi oraz sztucznym światłem. To uniwersalne rozwiązanie sprawdzi się w każdym wnętrzu, a jego zalety docenią mieszkańcy domów zorientowanych na wschód, zachód oraz południe. Rolety elektryczne mogą zapewnić spokojny sen mieszkańcom budynków zlokalizowanych w centrach dużych i tętniących życiem miast. Eleganckie przesłony z gustownej tkaniny stanowią również ciekawą dekorację wnętrz.

Jeśli chcecie Państwo zamówić nowoczesne rolety elektryczne, zachęcamy do umówienia pomiaru. Specjalista z Firanex na podstawie zebranych danych i uzyskanych informacji, przygotuje dla Państwa indywidualną wycenę.
Umów pomiar
Wysokiej jakości tkaniny
Estetyka dopasowana do oczekiwań
Komfortowe sterowanie systemem
Szybkość działania

Nowoczesne rolety elektryczne – wygoda w domu

Wytrzymałe i funkcjonalne rolety elektryczne to doskonały wybór do nowocześnie urządzonych wnętrz. System sterowania pozwala dowolnie regulować natężenie promieni słonecznych, a wieczorem szybko przygotować się do snu. Przesłony wyposażone w wysokiej jakości rozwiązania technologiczne są proste w obsłudze i niezawodne. W procesie montażu wykorzystujemy wsporniki Click-in, które wpływają na elastyczność. Codzienne korzystanie z rolet elektrycznych jest wygodne i pozwala zaoszczędzić czas – przy kilkunastu oknach w domu sterowanie zaciemnieniem za pomocą pilota znacznie podnosi komfort użytkowania przesłon. Co więcej, możecie Państwo dowolnie regulować natężenie światła, które wpada do wnętrza. To doskonały sposób, by skutecznie zapobiegać nagrzaniu mieszkania i utrzymać w nim odpowiednią temperaturę. W Firanex wykonamy dla Państwa instalację całego systemu nowoczesnych rolet elektrycznych.

W naszej pracowni możemy Państwu zaproponować produkty uszyte z różnych tkanin. Specjaliści Firanex po indywidualnej konsultacji pomogą dobrać wariant kolorystyczny najlepiej pasujący do wnętrza. Jeśli szukacie Państwo bardziej dekoracyjnych rozwiązań z systemem elektrycznym, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na rolety rzymskie.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt