Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Żaluzje elektryczne

Nowoczesne rozwiązania

Żaluzje elektryczne drewniane – dobry wybór do każdego wnętrza

Systemy przesłon okiennych dopasowane do indywidualnych potrzeb to rozwiązania, które zapewniają satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Aby poprawić swój komfort i bezpieczeństwo, warto zdecydować się na montaż żaluzji czy rolet elektrycznych. Nowoczesne technologie zintegrowane z systemem osłaniającym okna można zaprogramować w dowolny sposób, dzięki czemu okna będą zasłaniały się w momencie, w którym sobie tego życzysz lub wymaga tego sytuacja. To od Ciebie zależy, jak zaprogramujesz ich ustawienia. W procesie produkcji żaluzji elektrycznych wykorzystywane są tylko najlepsze surowce i elementy opracowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów. Dla zachowania bezpieczeństwa wszystkie elementy są wyposażone w niezbędne atesty, dzięki czemu możesz mieć pewność, że system nie zawiedzie Cię nawet podczas wymagających warunków eksploatacyjnych.

Umów się na konsultację ze specjalista Firanex, który pomoże dobrać Ci rozwiązanie skrojone idealnie na Twoje potrzeby. Przekonaj się, że wszystko może stać się zdecydowanie prostsze!
Umów pomiar
Markowe napędy elektryczne
Sterowanie kablowe, radiowe, io-homecontrol
Cicha i płynna praca
możliwość sterowania żaluzjami z każdego miejsca na świecie

Funkcjonalne żaluzje elektryczne zewnętrzne i wewnętrzne

Dysponujemy napędami firmy Somfy, J4, TRQ oraz napędem bateryjnym Brel Motors BLE35. sterowanie kablowe, radiowe, io-homecontrol. Otrzymujesz możliwość sterowania żaluzji za pomocą pilota, tabletu czy smartfona nie wstając z fotela.. Jak również masz szansę zintegrować z systemem automatyki domowej. Rozwiązania które proponujemy pozwalają na połączenie przesłon okiennych z czujnikami nasłonecznienia i temperatury. Pozwala to na automatyczne uruchomienie scenariuszy. W słoneczny, ciepły dzień żaluzje zamkną się, co zmniejszy nagrzewanie pomieszczenia, a tym samym ograniczy koszty klimatyzacji.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt