Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Markizy

Idealne na lato

Markizy – skuteczna ochrona przed słońcem

Markizy kojarzone z krajobrazem ciepłych krajów z basenu Morza Śródziemnego od kilku lat znajdują również zastosowanie w polskich domach. Ciepłe lata z dużą ilością słońca i wysoką temperaturą skutecznie utrudniają komfortowe korzystanie z balkonów i tarasów. Właściciele domów oraz mieszkań szukają skutecznych sposobów, by zacienić miejsca wypoczynku, więc coraz częściej interesują się markizami. Kolorowe markizy tworzą nad balkonem lub tarasem nieprzepuszczalną osłonę, dzięki której korzystanie z tych przestrzeni staje się przyjemnością również w słoneczne dni.

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad skutecznym zacienieniem swojego tarasu lub balkonu i ochroną przed słońcem, markizy będą doskonałym wyborem. Zachęcamy do umówienia się na pomiar, aby specjalista z Firanexu mógł przygotować dla Was indywidualną ofertę.
Umów pomiar
Estetyczne przesłony
Wytrzymały materiał wysokiej jakości
Wygodny mechanizm
Skuteczna ochrona przed słońcem

Markizy – estetyczna funkcjonalność

Markizy stanowią kolorową i estetyczną dekorację, która może tworzyć ciekawą ozdobę na tle budynku. Odpowiednio dobrane markizy harmonijnie komponują się z architekturą starych kamienic jak i nowoczesnych budynków. W Firanex pomożemy dopasować wielkość, tkaninę oraz kolor markizy do Twoich potrzeb oraz do stylu budynku. Oferowany asortyment przeznaczony jest głównie do zacieniania i osłony: tarasów, witryn, balkonów i werand w domach urządzonych w stylu tradycyjnym oraz budynkach, które zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Łatwość obsługi za pomocą korby lub silnika elektrycznego, sprawia, że markizy to uniwersalny wybór dla każdego. Sterowanie za pomocą przełącznika lub pilota pozwala w pełni i bez wysiłku cieszyć się ochroną przed słońcem i czerpać przyjemność z wypoczynku na świeżym powietrzu. W naszym asortymencie znajdziecie markizy polskiego producenta Dragon – Korgul. Jeśli szukacie Państwo również skutecznej ochrony przed upałem wewnątrz domu, polecamy rolety screen.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt