Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Rolety screen

Nowy wymiar komfortu

Rolety screen – skuteczny sposób na upał

Screeny to nowoczesne osłony okienne, montowane najczęściej na zewnątrz budynku, które dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii doskonale chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zastosowanie w roletach odpowiednich tkanin, pozwala je ograniczyć nawet do 80%, wspomagając w ten sposób pracę klimatyzatorów i obniżając tym samym koszty eksploatacji. Jedną z zalet screenów jest możliwość osłonięcia dużych powierzchni – do szerokości 6 m lub 18 m2, co doskonale wpasowuje się w ostanie trendy architektoniczne. Ponadto, rolety występują w wielu wariantach estetycznych, dając możliwość dopasowania ich wyglądu do kolorystyki i stylu budynku. Do wyboru jest wiele tkanin w kolorystyce od bieli, przez rozmaite odcienie szarości, beży i brązów, aż po klasyczną czerń.

Jeśli szukacie Państwo sposobu, by ochronić wnętrze domu przed upałem, zachęcamy do wybrania rolet screen, które cieszą się popularnością wśród właścicieli nieruchomości. Przed przygotowaniem oferty, specjalista Firanex wykona niezbędne pomiary, by opracować indywidualne rozwiązanie.
Umów pomiar
Ochrona przed nasłonecznieniem i silnym wiatrem
Ochrona przed insektami i zanieczyszczeniami
Ograniczenie kosztów eksploatacyjnych
Dekoracja fasady budynku

Rolety screen – liczne korzyści w zasięgu ręki

Montaż rolet screen wiąże się przede wszystkim z ochroną wnętrza domu, poprawą efektywności jego chłodzenia oraz obniżeniem kosztów. Jednocześnie rolety w pozycji zamkniętej stanowią doskonałą barierę przed insektami oraz zanieczyszczeniami. Jeśli mieszkacie Państwo w otoczeniu drzew takich jak topola, rolety pomogą zabezpieczyć wnętrze domu przed pyłkami. Co więcej, rolety screen można dopasować do elewacji budynku i tym samym wpłynąć na poprawę jego estetyki. Tkaniny, z jakich są wykonane rolety, zawierają włókna szklane PCV. Można je więc czyścić i zwijać na mokro. Ma to duże znaczenie szczególnie latem, gdy jest sucho i regularne przecieranie rolet, staje się koniecznością. Rolety screen zapewniają również komfort korzystania z pomieszczeń – wnętrza nie są zaciemnione, ale ilość promieni słonecznych, która dostaje się do środka domu, jest skutecznie ograniczona. Dzięki temu możecie Państwo niezależnie od pory dnia komfortowo korzystać z salonu, czy jadalni. Polecamy rolety screen wszystkim naszym klientom, którzy chcą cieszyć się dużą ilością naturalnego światła w swoim domu i pięknym widokiem na ogród, a jednocześnie pragną zachować optymalne warunki do mieszkania w okresie upałów. Jeśli interesują Państwa również inne sposoby ochrony przed słońcem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na modne markizy.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt