Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Plisy

Plisy – zamontuj w nietypowych kształtach okien

Niewątpliwym atutem żaluzji plisowanych jest możliwość ich montażu wszędzie tam, gdzie standardowe rozwiązania nie zdają egzaminu. Można je bowiem zastosować na dowolnym typie okna z PCV, aluminium, czy drewna, a także tych o nietypowych kształtach tj. trapez, trójkąt, półkole i wielokąt. Ponadto zajmują nie tylko niewielką powierzchnię okna, ale również w odróżnieniu od rolet czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne jak i w pełni zaciemniające. Można łączyć dwa rodzaje tkanin w jednym systemie. Dowolność ta także dotyczy struktury i kolorystyki użytych materiałów, a jest ona bardzo bogata.

Jeśli interesują Państwa eleganckich przesłon okiennych, polecamy plisy na wymiar z tkanin wysokiej jakości.
Umów pomiar
Możliwość zasłonięcia dowolnej części szyby
Zastosowanie do nietypowych kształtów okien
Bogata kolorystyka i faktury materiałów najwyższej jakości
Wybór systemu sterowania

Praktycznie i wygodne w użyciu

Żaluzje plisowane, dzięki specjalnemu systemowi mocowania, mogą być płynnie sterowane przy pomocy systemu sznurkowego lub łańcuszka koralikowego. Dla większego komfortu oferujemy plisy wyposażone w mechanizm sprężynowy lub elektryczny. Najwyższa jakość detali i nowoczesność rozwiązań, przekłada się na niezawodną i długowieczną eksploatację wyrobów gotowych. Niewątpliwie daje to przewagę nad innymi dostępnymi produktami na naszym rynku.

Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu. Na życzenie klienta profile plis mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie specjalista Firanex pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Na Państwa życzenie dokonamy pomiaru okien i dobierzemy kolory i materiały plis idealnie pasujące do wnętrza. Oferujemy również inne rodzaje żaluzji, których montaż pomoże Państwu zadbać o komfort przebywania w pomieszczeniach.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt