Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Shuttersy

Shutters, czyli sposób na wyjątkową aranżację dowolnego pomieszczenia

Shuttersy to ogromne możliwości aranżacyjne. Są niezwykle eleganckie i gustowne. Z powodzeniem odnajdą się bowiem zarówno w Twoim salonie, sypialni, kuchni, łazience, a nawet pokoju dziecięcym. Są nie tylko przepiękną dekoracją okienną, ale również pełnią funkcję praktyczną w postaci przesłony okiennej. Zapewnią prywatność, ale również będą warstwą izolacyjną chroniącą przed niekomfortowymi temperaturami i hałasem. Oferowane przez nas wewnętrzne okiennice drewniane dostępne są w wielu, różnych wariantach, różniących się pod względem sposobu montażu, składania oraz sposobu regulacji.

Pomożemy Państwu wybrać shuttersy idealnie dopasowane do okien. Zapraszamy na wstępną konsultację ze specjalistą Firanex i pomiar.
Umów pomiar
Wytrzymałość, elegancja i praktyczność
Shuttersy klasyczne – nowoczesny design
Okiennice country – prostota i styl
Możliwość zastosowania do nietypowych kształtów okien

Shuttersy, czyli gwarancja użyteczności i funkcjonalności

W zależności od indywidualnych oczekiwań względem shuttersów oferujemy kilka różnych modeli w tym modele klasyczne oraz stylizowane. Te montowane w tradycyjnej technologii – z listwą regulacyjną umieszczoną na froncie lameli lub te z ukrytą listwą i mechanizmem umieszczonym wewnątrz słupka. Codzienne użytkowanie shuttersów jest komfortowe, a możliwość pełnej regulacji sprawia, że z łatwością dostosujecie je Państwo do swoich wymagań. Okiennice można otwierać i zamykać, a także regulować kąt nachylenia lameli. Przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych usług, tak więc oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

Projektujemy oraz wykonujemy osłony okienne według indywidualnych upodobań oraz potrzeb naszych Klientów. Shutters mogą ozdobić nie tylko okna. To także świetne rozwiązanie, jeżeli posiadacie Państwo drzwi wnękowe, które chcecie zmienić w coś nietuzinkowego. Polecamy również żaluzje aluminiowe lub drewniane z naszej oferty.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt