Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Elektryczne rolety rzymskie

Komfort i estetyka

Elektryczne rolety rzymskie – codzienna wygoda

Wielu naszych klientów jest zainteresowanych automatyczną alternatywą dla tradycyjnych rolet rzymskich. Codzienne samodzielne opuszczanie i podnoszenie rolet to czynność, którą można zamienić na wygodne sterowanie za pomocą systemu elektrycznego. Wystarczy wybrać przycisk na pilocie, by szybko i wygodnie ustawić rolety rzymskie na odpowiednim poziomie. W ten sposób można regulować natężenie światła bez konieczności podchodzenia do okna. To bardzo wygodne rozwiązanie, które znacznie poprawia komfort użytkowania rolet.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani elektrycznymi roletami rzymskimi, zachęcamy do zapisania się na pomiar. Specjalista Firanex ustali podstawowe parametry, abyście mogli Państwo otrzymać indywidualną ofertę.
Umów pomiar
Wysoka jakość tkanin
Bogate wzornictwo
Płynnie działający system elektryczny
Komfort codziennego użytkowania

Elektryczne rolety rzymskie – estetyczne i nowoczesne

Rolety rzymskie, którymi można sterować za pomocą systemu elektrycznego, są szyte z najwyższej jakości tkanin. W naszej pracowni tworzymy projekty, które są zgodne z aktualnymi trendami oraz dopasowane do stylu wnętrza. Wykorzystujemy materiały sprowadzane z całego świata, które dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klientów. Umocowane na oknie rolety rzymskie stanowią modną dekorację. Rozsunięte przyciągają spojrzenia bogatym wzornictwem lub estetyczną prostotą, a złożone – zachwycają eleganckimi marszczeniami i jakością tkaniny. Estetyka rolet rzymskich sprawia, że pasują do sypialni, jadalni i innych pomieszczeń w domu, w których chcecie Państwo w ciekawy sposób ozdobić okna. Jeśli nie potrzebujecie Państwo przesłaniać okien w dzień i nie jesteście miłośnikami tradycyjnych firan i zasłon, rolety rzymskie to doskonały wybór do Państwa domu. Modele z elektrycznym systemem doskonale się prezentują, a co więcej, są wygodne w codziennej obsłudze. Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań polecamy również klasyczne rolety rzymskie.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt