Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Żaluzje drewniane

Elegancja i komfort

Żaluzje drewniane – elegancka dekoracja

Lamele żaluzji drewnianych produkowane są z z drzewa Abachi lub naturalnego bambusa (Basswood). Charakteryzuje je lekkość, giętkość i wysoka odporność termiczna. Ponadto cechują je bogactwo kolorystyczne oraz ciekawy rysunek słojów. Drzewo jest specjalnie impregnowane, aby przez długi czas cieszyć swoim naturalnym pięknem. Eleganckie i estetyczne wykończenia tych żaluzji, idealnie komponują się zarówno w stylowych wnętrzach, skandynawskich jak również w pomieszczeniach typu Modern, czy w stylu rustykalnym.

Jeśli szukacie Państwo eleganckich i jednocześnie funkcjonalnych żaluzji okiennych, polecamy modele drewniane dopasowywane do Państwa potrzeb po wykonaniu profesjonalnego pomiaru.
Umów pomiar
Elegancja i uniwersalność
Naturalny materiał przyjazny środowisku
Wybór grubości lameli: 25, 50, 65 mm
Wybór sterowania: manualny lub elektryczny

Żaluzje drewniane – komfortowa funkcjonalność

Eleganckie lamele wykonane z naturalnego drewna doskonale prezentują się w oknie. Co więcej, mogą być zamontowane w każdym pomieszczeniu w domu. Dobrze wyglądają w jadalni i salonie, w sypialni oraz w kuchni, czy w łazience. Kluczem do sukcesu w aranżacji jest ich dopasowanie do stylu pomieszczenia. Jeśli zależy Wam na funkcjonalnych dekoracjach okiennych, żaluzje dobrze spełniają swoje zadanie. Łatwo je utrzymać w czystości.

W naszej ofercie są dostępne żaluzje drewniane o szerokości lamel: 25 mm, 50 mm oraz 65 mm – ich wybór powinien być uzależniony od wielkości okien. Mogą być montowane zarówno w świetle okna (na listwie przyszybowej), jak i mocowane do sufitu lub ściany. Sposób ich montażu będzie miał wpływ na funkcjonalność użytkowania. Istotnym elementem jest także drabinka, utrzymuje lamele w pozycji poziomej i umożliwia sterowanie ich położeniem. Można sterować nimi manualnie za pomocą łańcuszka lub sznurka lub postawić na pełną wygodę i skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, jakimi są systemy elektryczne. Jako jedni z niewielu dostarczamy żaluzje drewniane w systemie RETRO z zewnętrznym mechanizmem obsługowym oferowanym w atrakcyjnych kolorach.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt