Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Żaluzje aluminiowe

Funkcjonalność i nowoczesny design

Żaluzje aluminiowe – okienna dekoracja

Żaluzje aluminiowe charakteryzują się lekką konstrukcją i wyróżniają szeroką gamą kolorystyczną, co jest niezwykle przydatne przy aranżacji wnętrz. Występują też w różnych opcjach powłoki lakieru, jak np. połysk, mat czy perła. Żaluzje mogą być montowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Naszym klientom proponujemy trzy rozmiary lamel: najbardziej subtelna 16 mm wersja, która idealnie wkomponuje się w niewielkie wnęki okienne, najbardziej popularna wersja 25 mm, która jest uniwersalnym rozmiarem pasującym do każdego wnętrza i większości okien, oraz 50 mm – dodająca wyjątkowego stylu średnim oraz większym pomieszczeniom. Lamele w szerokości 50 mm  można zastosować w systemie RETRO, łącząc klasyczny styl systemu i dodatków drewnianych z nowoczesnym aluminium.

Żaluzje aluminiowe doskonale sprawdzą się w miejscach narażonych na wysokie temperatury oraz wilgoć, tj. kuchnia czy łazienka. Są także odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu chronią zawieszone w oknach tkaniny przez żółknięciem oraz wypaleniem. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu.

Jeśli szukacie Państwo nowoczesnych, lekkich żaluzji polecamy modele wykonane z aluminium. Zachęcamy do umówienia się na pomiar, na podstawie którego będziemy mogli przygotować indywidualną wycenę.
Umów pomiar
Wysoka jakość surowców
Nowoczesny design
Odporność na promienie UV, wilgoć i wysoką temperaturę
Komfortowe użytkowanie

Żaluzje fasadowe – estetyczna osłona budynku

Żaluzje aluminiowe zewnętrzne, inaczej zwane fasadowe, są przeznaczone do montażu na fasadzie budynku. Ich elegancka i ergonomiczna budowa sprawdza się w nowoczesnych obiektach architektonicznych z dużymi przeszkleniami. To zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna osłona, która może zmienić charakter całego budynku. W naszej ofercie są dostępne żaluzje aluminiowe o szerokości lameli: 16 mm, 25 mm i 50 mm, które warto dopasować indywidualnie do okna.

Żaluzje zewnętrzne – poprawa bezpieczeństwa i komfortu

W budynkach, w których zamontowano żaluzje zewnętrzne, można zauważyć mniejszą utratę energii cieplnej. Nowoczesne modele są wykonane z aluminium – wyróżnia je lekka i prosta konstrukcja. Co więcej, wybór sterowania ręcznego lub automatycznego w zakresie 90° i 180° znacznie ułatwia obsługę żaluzji i płynne ustawienie stopnia przenikania światła do wnętrza. Zamontowanie żaluzji fasadowych to liczne korzyści, wśród których można wyróżnić:

• zaciemnianie okien i szklanych fasad,
• obniżanie poziomu hałasu,
• możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej,
• zastosowanie wysokiej klasy powłok lakierniczych odpornych na czynniki atmosferyczne.

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu dobrać żaluzje, które będą w pełni dostosowane do wnętrza mieszkania oraz firmy. Jeśli szukacie Państwo innych, nowoczesnych rozwiązań, by chronić wnętrza domu przed promieniami słonecznymi, polecamy również systemy zewnętrzne.

Inne rozwiązania
Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt