Godziny otwarcia: pon-pt: 10ºº – 18ºº
Znajdź nas:

Systemy zewnętrzne

W Firanex oferujemy naszym klientom nowoczesne systemy zewnętrzne, dzięki którym przebywanie w domu i w mieszkaniu jest komfortowe niezależnie od pory roku oraz ilości nasłonecznienia w poszczególnych miesiącach.

Stosując takie rozwiązania jak rolety screen lub markizy można skutecznie osłonić taras lub balkon przed promieniami słonecznymi, a co więcej, wychłodzić wnętrze mieszkania w czasie upałów. Jeśli marzycie Państwo, by w ciepłe miesiące spędzać czas na balkonie lub tarasie o dowolnej porze dnia, polecamy kolorowe markizy z wygodnym system obsługi. Zacieniając przestrzeń, będziecie mogli wypoczywać w komfortowych warunkach. Właścicielom nieruchomości z dużymi przeszkleniami rekomendujemy nowoczesne rolety screen, które skutecznie zatrzymują promienie słoneczne bez zaciemniania pomieszczenia. Co więcej, chronią przed insektami oraz zanieczyszczeniami, a także poprawiają efektywność chłodzenia za pomocą klimatyzatora.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na systemy zewnętrzne. Jeśli jesteście Państwo zainteresowanymi proponowanymi przez nas rozwiązaniami, zachęcamy do umówienia się na konsultację. Specjalista Firanex dokona niezbędnych pomiarów w Państwa domu lub apartamencie oraz pomoże dopasować najbardziej efektywne rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadało Państwa potrzebom.

Klasyczny styl Alcova.pl
Zapraszamy do naszej pracowni
Umów się na konsultację
Logotyp
Pracownia szycia artystycznego. Od ponad 30 lat tworzymy aranżacje okienne na indywidualne zamówienie klientów. W naszej ofercie są dostępne: firany i zasłony szyte na wymiar, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje i systemy zewnętrzne oraz dodatki idealne do domu i mieszkania.
Kontakt
ul. Pabianicka 23 93-506 Łódź
Pełny kontakt