Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne – estetyczna odsłona budynku

Żaluzje fasadowe (inaczej zewnętrzne są przeznaczone do montażu na fasadzie budynku. Ich elegancka i ergonomiczna budowa sprawdza się w nowoczesnych obiektach architektonicznych z dużymi przeszkleniami – dodaje całej bryle szyku. Żaluzje zewnętrzne to również dobry wybór w przypadku nowoczesnych konstrukcji wykonanych z aluminium. To zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna osłona, która może zmienić charakter całego budynku. Polecamy je zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym.  jak również w konstrukcjach aluminiowych. Polecamy je firmom jak i osobą prywatnym, które chcą znacznie poprawić zużycie energii cieplnej.

Żaluzje zewnętrzne – poprawa bezpieczeństwa i komfortu

Budynki, w których zamontowano nowoczesne żaluzje zewnętrzne, mają mniejszą utratę energii cieplnej. Nowoczesne modele są wykonane z lekkiej i prostej konstrukcji aluminiowej, co umożliwia ich łatwy montaż. Wybór sterowania ręcznego lub automatycznego w zakresie  90° i 180° znacznie ułatwia obsługę żaluzji i płynne ustawienie stopnia przenikania światła do wnętrza. Zamontowanie żaluzji fasadowych to liczne korzyści, wśród których można wyróżnić:  

  • zaciemnianie okien i szklanych fasad,
  • obniżanie poziomu hałasu,
  • możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej,
  • zastosowanie wysokiej klasy powłok lakierniczych odpornych na czynniki atmosferyczne.

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu dobrać żaluzje, które będą w pełni dostosowane do wnętrza mieszkania oraz firmy.

Copyright © 2021